Program wymiany rowerków dziecięcych

Z rowerami dziecięcymi jest podobnie jak z odzieżą - nasze pociechy szybko z nich wyrastają, a jeżeli nie ma młodszego rodzeństwa, zostajemy z problemem: co zrobić ze zbyt małym sprzętem, który nie zdążył się nawet dobrze zestarzeć? W sklepach AirBike znaleźliśmy idealne rozwiązanie tego dylematu i przy współpracy ze sprzedawanymi u nas markami, oferujemy program wymiany rowerków dziecięcych na większe i bardziej zaawansowane modele.

bicycle-1713165_1920

Rowery dziecięce dopasowujemy do dziecka inaczej niż u dorosłych: zamiast rozmiaru ramy dobieramy rozmiar kół, od 12, przez 16 i 20, do 24 cali. Od 2-ego do 5 roku życia wymiana na większy model rekomendowana jest mniej więcej raz na sezon, ze względu na najszybszy wzrost dziecka w tym okresie i może się to okazać procesem dość kosztownym. Właśnie dlatego w AirBike stworzyliśmy system wymiany pozwalający zminimalizować koszta i zapewnić dziecku rower odpowiedni do jego potrzeb i umiejętności.


W jaki sposób można skorzystać z programu wymiany? Posiadając rowerek dziecięcy kupiony w sieci AirBike i mając do niego paragon i kartę gwarancyjną należy przyprowadzić go do jednego z naszych sklepów. Na miejscu rowerek zostanie wyceniony (zazwyczaj jest to 50% ceny detalicznej) i kwota ta zostanie odjęta od ceny nowego, większego modelu. Dzięki takiemu rozwiązaniu pozbywamy się niepotrzebnego, zbyt małego roweru, a nowy rower w większym rozmiarze może być nawet o połowę tańszy. Stary rowerek przejdzie u nas przegląd i serwis, po czym wystawiony zostanie na sprzedaż jako rower używany, po odpowiednio niższej cenie.
W sieci AirBike rowery dziecięce dostępne są w ciągłej sprzedaży - zapraszamy do zapoznania się z kolekcją i jazd próbnych.