Program wymiany nart i butów


narty smykiZa małe buty lub za krótkie narty dla Twojego dziecka już nie będą problemem. Skorzystaj z naszego programu wymiany dziecięcego sprzętu narciarskiego! 


Jeśli Twój młodociany zapalony narciarz wyrósł ze swoich nart lub butów, które kupiłeś w sieci AirBike* nie martw się, nie musisz znowu drenować portfela, sprzedawać samochodu i nerki, licytować większych butów pod osłoną nocy, by przebić innych oferentów – będzie trochę prościej. Dzięki nam!

Przynieś do nas "stare" narty/buty (prosimy o posiadanie ze sobą paragonu/faktury oraz karty sprzętu zimowego) i  wymień je na te dopasowane do obecnych wymiarów Twojego dziecka.

Tak to wygląda u nas:

Przychodzisz do nas z zamałym sprzętem - pamiętaj o paragonie ;). Wyceniamy, sporządzmy umowę i przystępujemy do wybierania nowego sprzetu. 
W ten sposób odzyskasz część gotówki ( do 50% wartości z paragonu), nie zostaniesz ze starymi nartami na kolejne lata w piwnicy i odpada Ci mozolne wystawianie swoich „używek” na portalach aukcyjnych, jak i unikasz późniejszych pielgrzymek chętnych do zakupu Twoich starych zjazdówek wraz ze szwagrem gotowym pokopać w nartę;). A więc naprawdę warto.

Wymiany możesz dokonać w naszym zimowym punkcie AirBike na ulicy Branickiego 9 na warszawskim Wilanowie

Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły: 
AirBike Zima: (22) 612 50 04


*istnieje możliwość wymiany sprzętu narciarskiego dziecięcego zakupionego w innym sklepie niż AirBike po wcześniejszym uzgodnieniu tego ze sprzedawcą.