Platforma treningowa i-Sport oraz AirBike łączą siły

Jeśli myślisz o tym, żeby wziąć się na poważnie do roboty ze swoją formą, ale brakuje Ci wiedzy, czasu, aby zgłębić temat periodyzacji treningu i diety, a marzy Ci się podium i chwała w Twojej ulubionej dyscyplinie sportowej, to oferta platformy treningowej i-Sport jest jak najbardziej dla Ciebie!


Clipboard01


Nowa usługa i-Sport jest nietypową koncepcją funkcji trenera personalnego (co zagwarantuje Ci indywidualne podejście) i automatycznej aplikacji do analizy treningów w jednym. Jest to połączenie trenera, dietetyka oraz asystenta w jednej platformie. Możesz uprawiać kolarstwo, bieganie, pływanie, triathlon, ale niezależnie od wybranej przez Ciebie dyscypliny, dzięki użytkowaniu programu i-Sport zyskasz dostęp do wiedzy prawdziwych specjalistów w dziedzinach sportu i żywienia takich jak:


Jakub Pieniążek 
Trener Verva ActiveJet Pro Cycling Team. Jako szkoleniowiec ma na swoim koncie dwa złote medale na Igrzyskach Paraolimpijskich w Londynie Rafała Wilka. Pod jego okiem trenują m.in. złoci medaliści mistrzostw Polski na czas dwójkami: Kamil Gradek i Paweł Bernas, jak również Górski Mistrz Polski młodzieżowców Emanuel Piaskowy. W i-Sport Jakub Pieniążek stworzył programy treningowe dla kolarzy oraz współtworzył programy triathlon.


Kacper Adam
Mistrz Polski w triathlonie na dystansie half Ironman (tytuł zdobył podczas Challenge Half Bahrain w 2013 roku – odnotował wówczas swój rekord życiowy wynoszący 3h 51min.). Jest ambasadorem fundacji „Biegamy z Sercem” oraz programu i-Sport.


Karolina Kozela-Paszek
Dietetyczka z 6-letnim doświadczeniem. Obecnie jest odpowiedzialna za dietę kadry olimpijskiej pływaków oraz łyżwiarzy szybkich, prowadzi też pod względem żywieniowym gwiazdy show-biznesu. Sama wielokrotnie stawała na podium kolarskich mistrzostw Polski i innych krajów Europy. Zwyciężczyni Pucharu Polski w maratonie MTB w 2014 roku. W i-Sport odpowiedzialna jest za przygotowanie programów dietetycznych i programy treningowe fitness.


Paweł Korzeniowski
Czyli najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Może pochwalić się tytułem mistrza i dwukrotnego wicemistrza świata na 200 metrów stylem motylkowym. Na swoim koncie ma ponad 20 medali pływackich mistrzostw Europy. W i-Sport tworzy programy treningowe z pływania i współtworzy programy treningowe triathlonowe.


Mariusz Giżyński
Wielokrotny medalista mistrzostw Polski od biegów średnich poprzez biegi długie, aż do maratonu. Mistrz Polski w biegach przełajowych. Jego rekord życiowy w maratonie to 2:11.20. Trenuje już 21 lat. W i-Sport tworzy programy treningowe biegowe i współtworzy programy treningowe dla triathlonu. 


Przykładowa strona z tygodniowym przeglądem treningów na platformie i-Sport:

kalendarz


Program i-Sport pozwoli Ci wybrać swoją dyscyplinę, poziom zaawansowania i da Ci dostęp do spersonalizowanych dokładnie pod Ciebie treningów oraz zaleceń profesjonalnego dietetyka. Treningi dostaniesz z tygodniowym wyprzedzeniem, a Ty nie staniesz się niewolnikiem platformy – w każdym momencie możesz powiadomić zespół trenerów, że czeka Cię wyjazd służbowy, czy że po prostu się pochorowałeś i że nie będziesz mógł wykonać treningu.


Indywidualna opieka dedykowana pojedynczej dyscyplinie (osobno kolarstwo, bieganie, czy pływanie) kosztuje 79 złotych miesięcznie, natomiast triathlon obejmujący te trzy dyscypliny to wydatek rzędu 149 złotych na miesiąc. W tej cenie korzystający z usługi i-Sport otrzymuje rozpisany indywidualny trening oraz spersonalizowaną dietę.

Usługa dostępna jest także na urządzenia mobilne. 

aplikacja 1A dla Klientów AirBike mamy nielada gratkę. Wykupując abonament na platformie i-Sport i używając nasz kod, dostaniesz miesiąc opieki profesjonalistów i-Sport zupełnie GRATIS. Ale, ale! Musisz się pospieszyć, oferta czeka na pierwsze 30 osób. To pierwsza okazja, by sprawdzić swoją szybkość!;)


baner AirBike i-Sport


Nie czekaj, jesień i zima są kluczowymi w budowaniu bazy dla sportów wytrzymałościowych!